لندروور بیخ گوش ایران در این کشور آسیایی تولید خواهد شد!/عکس


امیرمسعود عابدین_ گروه جگوار-لندروور (JLR) اعلام کرده است که مدل‌های رنجروور و رنجروور اسپرت به‌زودی در هند مونتاژ خواهند شد و این اولین باری است که یک رنجروور در خارج از بریتانیا تولید می‌شود. این مدل‌ها به‌طور انحصاری برای بازار هند در دسترس خواهند بود و نوید زمان انتظار کوتاه‌تری را برای مشتریان در حال گسترش رنجروور در این کشور می‌دهند.

این دو شاسی‌بلند پرچم‌دار قبلاً به‌طور انحصاری در کارخانه Solihull در بریتانیا تولید می‌شد که این شرکت با افتخار آن را "خانه جهانی رنجروور" نامیده است. با این تصمیم جدید، تریم‌های خاصی از این خودروها در پونا واقع در نزدیکی بمبئی هند مونتاژ خواهند شد.

به گزارش خبرآنلاین، کارخانه پونا متعلق به شرکت مادر جگوار-لندروور، یعنی تاتا موتورز است. این شرکت از سال ۲۰۱۱ به‌عنوان مرکز تولید ده محصول دیگر JLR که برای بازار هند طراحی‌شده‌اند، خدمت کرده است. این شرکت در حال حاضر رنجروور ایووک و ولار، جگوار F-Pace و لندروور دیسکاوری اسپرت را تولید می‌کند.

تولید محصولات انگلیسی لندروور بیخ گوش ایران /عکس

به گفته مدیر ارشد بازرگانی JLR، هند رشد اقتصادی ثابت و قابل‌توجهی را در چند سال گذشته تجربه کرده است و انتظار می‌رود این مسیر در آینده نزدیک ادامه یابد.

رنجروور ساخت هند در دو تریم ارائه می‌شود؛ تریم اتوبیوگرافی که دارای پیشرانه بنزینی ۳.۰ لیتری با قدرت ۳۹۳ اسب بخار است و تریم HSE مجهز به موتور ۳.۰ لیتری دیزل با قدرت ۳۴۸ اسب بخاری. قیمت اتوبیوگرافی از ۳۱۲,۹۸۱ دلار (معادل ۱۸ میلیارد و ۱۵۰ میلیون تومان) و HSE از ۲۸۴,۰۹۰ دلار (معادل ۱۶ میلیارد و ۴۸۰ میلیون تومان) شروع می‌شود.

رنجروور اسپرت تولید هند نیز با همان پیشرانه‌ها اما در تریم Dynamic SE در دسترس است. هر دو نسخه ۱۶۸۵۵۱ دلار (معادل ۹ میلیارد و ۷۷۵ میلیون تومان) قیمت دارند که در مقایسه با رنجروور LWB بزرگ‌تر و لوکس‌تر، صرفه‌جویی قابل‌توجهی در هزینه‌ها ایجاد می‌کند.

اولین مدل‌های تولید هند در Range Rover House جدید واقع در شهر ساحلی Alibaug به نمایش گذاشته خواهند شد. تحویل این خودروها در ۲۴ می برای رنجروور و در ۱۶ آگوست برای رنجروور اسپرت آغاز می‌شود.

منبع: Carscoops

227322

امکان ارسال دیدگاه وجود ندارد.